Hakkımızda

Hakkımızda;

       heyecanicgiyim.com   iç giyim ve türevleri sektöründe yıllardır imalat ve toptan satış konusundaki uzmanlığını kendi imalat ürünleri ve Türkiye ile  dünyanın önde gelen       markalarını sanal alış veriş dünyasına taşıyarak, farklı ve kaliteli ürün çeşitleriyle zevkli, bilinçli, kaliteyi seven ve önem veren  tüketicilere hizmet vermek amacıyla 1999  yılında kurulmuştur. Amacımız , müşterilerimizin kaliteyi ucuza sahip olmasıdır. Ürünlerimiz %100 yerli imalattır. Çin malı değildir.

   
heyecanicgiyim.com
olarak; ürün pörtföyümüzü imalat ile Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarının en beğenilen modellerini dikkatle seçerek oluşturduk. En iyileri tek bir adreste toplamak ve sanal alışverişin getireceği tüm kolaylık ve karlılığı  müşterilerimize aktarmayı amaçladık. Bizi farklılaştıran imalat ürünlerimiz ile geniş ürün ve marka seçeneklerimiz,  düşük fiyatlarımız  ve  Türkiye'nin her yerine bir tıklama kadar yakın oluşumuzdur. 

      Müşterilerimizin, hakları ve güvenli alış verişi temel önceliğimizdir.  Müşterilerimizin istek öneri ve şikayetlerine duyarlılık gösteriyoruz. İş mükemmelliğini hedefleyen kalite anlayışımızla işi ve iyileştirmeyi bir bütün olarak görüyoruz.

  
Sanal alış veriş dünyasının bir parçası olarak sektöründe kalitenin ve güvenin  adresi olmayı hedefliyoruz.

Toptan Satış için lütfen irtibata geçiniz.

Heyecan İç Giyim © 2021